Değerli Yolcularımız,

Schengen ülkeleri ve Avrupa Birliği ülkeleri başta olmak üzere birçok ülke vize başvurusu anında ve ülkelerine yapılan girişlerde zorunlu seyahat sağlık sigortası istemektedirler.

Yapıcağınız seyahatlerinizde size,kaza ve beklenmedik rahatsızlık durumlarında seyahat sigortası hem sağlık danışmanlığı hemde güvence sağlar.

Bu seyahat sigortası ile birlikte hem vize için gerekli bir evrağı tamamlamış olup ayrıca yapacağınız seyahatlerde yaşayabiliceğiniz kaza ve hastalıklara karşı kendinizi güvence altına almış olursunuz.

Schengen ve Avrupa Birliği ülkelerine giriş yapacak olan tüm yabancı ülke vatandaşları seyahat sağlık sigortası yaptırmak mecburiyetindedir.Yapılıcak olan Seyahat Sağlık sigortasının Schenden müktesebatını eksiksiz olarak uygulayan tüm Avrupa Birlipi ülkelerinde geçerli olması kuralı ile birlikte minimum olarak aşağıdaki teminatları içermesi gerektedir.

-Tüm Avrupa Birliği ve Schengen ülkelerinde geçerli olmalıdır.

-Teminat limiti 30.000 € ( Otuz bin EURO) yada 50.000 $ (Elli bin USD) olmalıdır.

-Ani hastalık ve acil durumlarda ayakta tedavi,hastanede acil yatılı tedavi ve hastalık halinde ikamet edilen ülkeye geri gönderilme masraflarını karşılamalıdır.

-Ölüm durumunda Naaş'ın ülkesine nakli yada sigortalının vefat ettiği yerde defin masraflarını karşılamalıdır.

-Sigortanın geçerlilik süresinin en az talep edilen vize ile yapılıcak seyahatin tarihlerini kapsaması gerekmektedir.

Sigorta Ücretleri:

1-7 Gün :8 Euro

8-15 Gün:10 Euro

30 Gün:18 Euro

60 Gün:25 Euro

90 Gün:30 Euro

180 Gün:40 Euro

1 Yıl:60 Euro